spersonalizowane koszulki

3 powody, dla których warto zamówić spersonalizowane koszulki dla drużyny

Aktualności

Istnieje wiele drużyn piłkarskich grających amatorsko i półprofesjonalnie. Trenować zaczynają już mali chłopcy, aby potem w dorosłości kontynuować tę przygodę. Nie zawsze są to pierwszoligowe zespoły, często panowie grają w piłkę z pasji lub po prostu dla zdrowia. Warto, aby wszyscy członkowie grających wspólnie drużyn posiadali własne spersonalizowane koszulki piłkarskie. Poznaj 3 powody, które powinny skłonić osobę zarządzającą sprawami piłkarzy do wyposażenia zawodników w takie gadżety.

Możliwość łatwej identyfikacji zawodnika

Dzięki spersonalizowanym koszulkom widzowie mogą łatwo odróżnić graczy jednej drużyny od drugiej. Rozgrywka staje się więc atrakcyjnym widowiskiem, nie tylko dla osób, które biorą w niej udział, ale również tych siedzących na trybunach, czy oglądających mecz w telewizji. Najważniejsze jest oczywiście to, aby koszulki miały różne kolory, ale bardzo istotne są również napisy, umożliwiające szybką i sprawną identyfikację poszczególnych zawodników. Numer i nazwisko piłkarza pomagają również określić, na jakiej pozycji gra. Dzięki temu śledzenie wszystkich niuansów meczu jest znacznie łatwiejsze, co dla fanów piłki nożnej ma spore znaczenie.  Kiedy to, co się dzieje na boisku jest czytelne, oglądanie rozgrywek znacznie zyskuje na atrakcyjności.

Wysoka jakość

Warto również zwrócić uwagę, w jaki sposób powstaje nadruk. Sublimacja (więcej znajdziesz tutaj: https://www.promonadruk.pl/nadruki-na-ubraniach/nadruki-na-odziezy/sublimacja/) to specjalna technika, która pozwala utrwalić wzór na tkaninie. Tusz w tym wypadku wnika głęboko w strukturę materiału i jest właściwie niewyczuwalny palpacyjnie. Pamiętajmy, że to nie jedyna korzyść, z jaką wiąże się taki nadruk. Sublimacja sprawia, że tkaniny oddychają, więc koszulki zapewniają piłkarzom odpowiednią termoregulację. Ta technika najczęściej wykorzystywana jest do ozdabiania odzieży poliestrowej, chociaż można z niej skorzystać także w innych sytuacjach, np. kiedy chce się udekorować dresy, bluzy, topy, ale również różnego typu gadżety. Jeśli więc zastanawiasz się, jaki wybrać nadruk, sublimacja może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Uniwersalny charakter i wysoka jakość tej techniki pozwala na tworzenie wielu rodzajów zdobień.

Samopoczucie graczy

Duże znaczenie ma na pewno także samopoczucie piłkarzy. Profesjonalne stroje pogłębiają identyfikację poszczególnych osób z drużyną i zwiększają motywację do gry w jej barwach. To bardzo ważny element, który wpływa na integrację zawodników. Piłka nożna to wszakże sport zespołowy i gracze nie są oddzieleni od innych, tylko stanowią część większej całości. Aby toczyć płynnie rozgrywkę, muszą więc być ze sobą w dobrym kontakcie przez cały czas jej trwania. Dlatego właśnie warto postawić na podobne koszulki, które zawierają najważniejsze informacje na temat konkretnych osób i ich pozycji w drużynie. Wpłynie to pozytywnie na morale zawodników. Odzież sportowa ma również tę zaletę, że po zagranym meczu można ją z siebie zdjąć i zmienić ubranie na czyste. Zapobiega to przeziębieniom, szczególnie w chłodniejsze dni.

Dodaj komentarz

Related Posts