gamingowe ferie

Gamingowe ferie w Atrium Biała

Gry komputerowe Uncategorized

Uczniowie podlaskich szkół już rozpoczęli długo wyczekiwane ferie zimowe. Z tej okazji Atrium Biała przygotowała dla nich szereg niespodzianek, takich jak strefa wirtualnej rzeczywistości, tory Gravitax, gamingową strefę i wiele innych form rozrywki. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

Rozegraj ferie po mistrzowsku!

Pod tym hasłem upłyną dwa tygodnie pełne atrakcji w Atrium Biała. Od  poniedziałku, 23 stycznia do 4 lutego br. w lokalu naprzeciwko Cukierni Sowa fani gamingu odnajdą strefę wirtualnej rzeczywistości, tory Gravitax, konsole do gier Nintendo, stanowiska do gry w Fortnite, Minecraft, Fifa, Roblox oraz Valorant, a także przestrzeń dostosowaną do najmłodszych gości, gdzie znajdzie się strefa LEGO, Minecraft, PES i Smerfów.

Wirtualna rzeczywistość

To rozrywka, która dostarcza wielu mocnych wrażeń i na którą w okresie ferii zimowych mogą liczyć fani gamingu z Białegostoku. W Atrium Biała na symulatorach dostępnych w strefie rozrywki, uczestnicy mogą przenieść się do innego niezwykłego wymiaru, dzięki trójwymiarowym obrazom stworzonym przy wykorzystaniu technologii informatycznej. Wśród dostępnych gier są takie, które wymagają m.in. refleksu czy strategicznego myślenia.

Do dyspozycji graczy jest także Gravitax – interaktywny system torów kulkowych, gdzie emocje i dobra zabawa są gwarantowane. Uczestnicy mogą zaprojektować i zbudować własne tory wyścigowe oraz eksperymentować z grawitacją i prawami fizyki. Dzięki różnym ścieżkom, funkcjom i zestawom można kontrolować prędkość swojej kulki. Tory Gravitax to świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

Wśród atrakcji znajdują się także stanowiska do gry w popularne gry strategiczne, zręcznościowe oraz gry typu battle royale, czyli tryb rozgrywki wieloosobowej. Również nieco młodsi goście Atrium Biała odnajdą coś dla siebie. W strefie dla dzieci czekają na nie takie atrakcje jak LEGO, Smerfy, stanowiska do rozgrywek w komputerową, survivalowa grę Minecraft oraz Pro Evolution Soccer (PES), czyli serię gier komputerowych symulujących rozgrywki piłki nożnej.

– W przerwie od szkoły zapraszamy dzieci oraz młodzież do wspólnego spędzenia wolnych dni. W Atrium Biała czeka na nich specjalnie przygotowana gamingowa strefa rozrywki. Wśród zaplanowanych atrakcji znajdują się stanowiska do rozgrywek w popularne i lubiane gry komputerowe, okulary VR i wiele innych wyzwań na konsolach. Przygotowane propozycje nie są tylko i wyłącznie rozrywkowe, ale również mają charakter edukacyjny, gdyż wymagają od gracza strategicznego myślenia, współpracy w grupie oraz wykorzystania praktycznej wiedzy zdobytej np. na lekcjach fizyki – mówi Justyna Doroszkiewicz, dyrektor Atrium Biała.

Wydarzenie „Rozegraj ferie po mistrzowsku” potrwa do 4 lutego br. Strefy czynne są w godzinach 11.00-19.00. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne.

Dodaj komentarz

Related Posts