premiera gry na steam

Dziś na Steam wyczekiwana premiera Electrician Simuator od Gaming Factory

Gry komputerowe Uncategorized

Gaming Factory, notowany na głównym rynku GPW w Warszawie producent i wydawca gier wideo, udostępni dziś na platformie Steam jeden ze swoich kluczowych tytułów wydawniczych –  Electrician Simulator. Gracz wcieli się w młodego elektryka, którego zadaniem będzie poprowadzenie rodzinnego biznesu i realizowanie zleceń klientów. Wishlista gry przekroczyła 110 tys. zapisów, a sam prolog pobrano ponad 360 tys. razy. Za produkcję tytułu odpowiada Take IT Studio! Drugim wydawcą, obok Gaming Factory, jest Ultimate Games. Cena gry została ustalona na 17,99 USD.

– Dla nas to najważniejsze wydarzenie tego roku, a także w całej historii naszej działalności wydawniczej. Przez ostatnie miesiące zespoły produkcyjny, testerski czy marketingowy intensywnie pracowały nad przygotowaniem tej premiery i dołożyliśmy wszelkich starań, aby tytuł okazał się sukcesem. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że mamy największą liczbę oczekujących graczy w historii, najlepiej oceniany prolog pobrany przez setki tysięcy graczy, a także wiemy, że dzięki dobrej współpracy z zespołem Take It Studio! jako wydawca mamy do zaprezentowania najlepszą dotychczas grę. Teraz pozostaje nam czekać na opinie graczy, ponieważ tradycyjnie to właśnie oceny będą miały największy wpływ na sprzedaż. – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

W Electrician Simulator

Gracz będzie miał okazję od podstaw poznać zawód elektryka, montując gniazda, panele, wtyczki i żyrandole i tworząc proste instalacje elektryczne. Na początku grający mają do dyspozycji podstawowe narzędzia, przy pomocy których można realizować nieskomplikowane naprawy. Wraz z nabytym doświadczeniem, rozwija się również ekwipunek elektryka, który może pozyskiwać bardziej ambitne zlecenia.

– Electrician Simulator to coś całkiem nowego w branży gier. Produkcja nawiązuje bezpośrednio do prawdziwej pracy elektryków, ale oczywiście – z uwagi na to, że jest to jednak gra mająca zapewnić relaks i dobrą zabawę – pewne elementy są uproszczone. Spory nacisk położyliśmy na realistyczne oświetlenie oraz odpowiednie zróżnicowanie rozgrywki. Ciekawe zlecenia, od drobnych napraw po wymianę całej instalacji elektrycznej w obiekcie, przeplatają się tu z pracą przy stole warsztatowym, gdzie przyjdzie nam naprawiać realistycznie odtworzone przedmioty elektryczne. – mówi COO Take IT Studio!, Dorian Loewe.

Prolog Electrician Simulator – First Shock, który ukazał się na początku roku został bardzo dobrze przyjęty

Z ponad 1300 ocen graczy aż 81 proc. jest pozytywnych. Tydzień po premierze prolog przekroczył 100 tys. pobrań, natomiast łącznie tytuł ściągnięto ponad 360 tys. razy.

Podstawowa cena Electrician Simulator została ustalona na 17,99 USD. W przyszłym roku gra pojawi się na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

Related Posts