canon club

Canon uruchamia nową platformę społecznościową „Canon Club”

Hobby

Canon Europe pomaga twórcom ożywić swoją kreatywność za pomocą zdjęć, filmów oraz wydruków. Pragnąc wzmocnić tę misję i zachęcić fanów Canon do wymiany doświadczeń i dzielenia się pomysłami, marka uruchomiła „Canon Club” – program członkowski z platformą społecznościową dla twórców podobnie patrzących na świat. Jego członkowie mogą uczyć się, odkrywać i czerpać inspirację od innych artystów, a jednocześnie uzyskać dostęp do wyjątkowych korzyści. Canon Club zdobył już społeczność liczącą ponad 11 tys. członków.

Po pierwszym zalogowaniu użytkownicy ujrzą spersonalizowaną stronę główną stylizowaną na media społecznościowe, dopasowaną do ich zainteresowań i umiejętności. Na stronie profilu znajdą popularne grupy i wyzwania, galerię inspiracji, polecane aplikacje, ekskluzywne artykuły lub treści Canon Club oraz podgląd uzyskanych korzyści. Członkowie mogą wymieniać się wskazówkami i pomysłami, zadawać pytania i uzyskiwać porady od ambasadorów Canon w ramach sesji pytań i odpowiedzi oraz samouczków.

Mogą również dołączyć do istniejących grup lub założyć własne, podążając za swoimi zainteresowaniami i trendami

Regularnie pojawiające się wyzwania zapewniają społeczności możliwość rozwijania umiejętności technicznych, a także wskazywania zwycięzców w drodze głosowania, dając okazję do wzajemnego docenienia swoich prac.

– Naszym zamiarem w odniesieniu do Canon Club jest stworzenie inspirującej społeczności, w której twórcy mogą się uczyć, dyskutować i odkrywać – podkreśla Beth Simpson, CRM & Data Analytics Senior Manager, Canon Europe.

– Istnieje już wiele platform internetowych umożliwiających udostępnianie zdjęć, filmów i treści do druku, ale Canon Club to program członkowski przeznaczony specjalnie dla naszych klientów, którzy realizują swoją pasję tworzenia obrazów i wydruków. Canon Club nie tylko dostarcza inspiracji i świeżych pomysłów, ale także pokazuje światu naszą wspierającą się społeczność utalentowanych twórców, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności poprzez wspólną naukę i rozwój.

Angażując się w życie społeczności

Członkowie mogą zdobywać punkty i przechodzić przez trzy poziomy. Na każdym poziomie uzyskują prawo do większych korzyści, w tym usług serwisowych, zniżek na wybrane produkty Canon oraz udziału we wspólnych promocjach z partnerami Canon.

Dodaj komentarz

Related Posts