westjet christmas miracle - grywalizacjaŚwięta to czas radości i pogodnych niespodzianek. Jedną z nich sprwiły swym pasażerom kanadyjskielinie lotnicze WestJet. W nocy, tuż przed planowanymi lotami na trasach Toronto ? Calgary oraz Hamilton – Calgary w salach odpraw ustawiono stylizowane na prezenty obiekty. Na ich przednich ścianach widniał dotykowy ekran wyświetlający animację z Mikołajem, który zachęcał do zeskanowania swej karty pokładowej.

Po dokonaniu skanu na ekranie pojawiał się Mikołaj (staruszek w niebieskim kombinezonie), który zwracając się do podróżnych po imieniu dopytywał o ich marzenia związane z tegorocznymi prezentami. Zarówno najmniejsi, jak i najstarsi ochoczo wymieniali potrzebne artykuły – sprzęt RTV, smartfony i tablety oraz prozaiczne szaliki, zabawki i bieliznę. Ich wszystkie życzenia były zapisywane przez ukrytych poza świątecznym kadrem pomocników, którzy, gdy pasażerowie wsiedli do samolotów wysłali grupę „elfów” znajdujących się w Calgary do wybranych sklepów. Zgodnie z listą życzeń postaci te kupowały plastikowe  kolejki i lalki, ogromne telewizory, czy skarpety, a następnie pakowały je w estetyczne, stonowane papiery i wstążki.

Po wylądowaniu samolotu ze szczęśliwcami w Calgary ustawili się oni w sali odbioru bagażu. Gdy rozległa się syrena, a świąteczne dekoracje zaczęły się poruszać podróżni nie rozumieli jeszcze, że nastał czas spełnienia ich gwiazdkowych marzeń. Gdy po chwili zamiast bagaży na taśmie pojawiły się pezenty, a do sali wszedł Mikołaj wszystko było już jasne. Wzruszeni i zaskoczeni ludzie radowali się, odpakowywali podarki, przytulali Świętego i przeżywali wspólnie magiczną chwilę, którą zafundowały im linie lotnicze WestJet. Bez wątpienia w tym wypadku Mikołaj spisał się na medal.


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl