Ecommerce Universe 2017 to kolejna edycja konferencji, poświęconej nowym trendom, technologiom i usługom, przeznaczonym dla e-commerce.

banerek2

To wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć tych, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą wielokanałową lub e-Commerce, bądź podejmują decyzje lub rekomendują rozwiązania technologiczne i usługowe.

Dynamiczne zmiany rynkowe i pojawianie się coraz nowszych narzędzi marketing automation, personalizacji, systemów rekomendacyjnych, płatniczych, systemów obsługi sprzedaży wielokanałowej i obsługi logistyki czy nowych modeli biznesowych, wymuszają wręcz dostosowywanie się do nowych trendów, pogłębianie wiedzy rynkowej i specjalistycznej w zakresie najnowszych rozwiązań, co bezpośrednio wpływa na zdobycie, a następnie utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

Podczas wydarzenia Ecommerce Universe 2017 zostanie zaprezentowane w sposób wyczerpujący pełne wsparcie technologiczne dla e-commerce.

Jest to wyjątkowa okazja do poznania usług i narzędzi rekomendowanych przez najważniejszych graczy na polskim rynku, dostawców technologii marketingowych, zaawansowanych silników rekomendacyjnych, systemów marketing automation oraz email marketingu, systemów płatności, narzędzi analitycznych czy usług logistycznych.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracja:

http://2017.ecommerceuniverse.pl/

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji!

Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl