funty - grywalizacja

rgbstock.com / woodsy

Brytyjscy klienci wydali średnio 1175 funtów na osobę na zakupy online w 2012 roku, czyli więcej o szesnaście procent niż w poprzednim roku, według danych zebranych przez organizację Ofcom. Przeprowadzone przez nich badanie oparte na danych ze stron sprzedaży detalicznej online pokazało, że średnie wydatki klienta wzrosły z 1017 funtów w 2011 roku do 1175 funtów w 2012.

Badanie pokazało, że brytyjscy klienci ufają sprzedawcom internetowym bardziej, niż klienci z innych krajów. Klienci z Wielkiej Brytanii bowiem wydają więcej niż dwukrotność średnich wydatków na osobę od ludzi pochodzących z innych krajów.

IMRG stwierdza, że klienci sklepów internetowych wydadzą około 2.9 milarda funtów robiąc zakupy przez smartfony i urządzenia mobilne w samym grudniu 2013 roku, co stanowi dwa razy więcej w porównaniu z 1.45 miliarda funtów przeznaczonych na zakupy online w grudniu 2012 roku. Dodatkowo IMRG podaje, że stosunek procentowy rozdziału pomiędzy dokonywaniem zakupu poprzez smartfony, a robieniem zakupów z wykorzystaniem smartfonów to 80% do 20%.


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl