Najnowsze prognozy dla rynku gamifikacji wyraźnie wskazują, że grywalizacja nie jest tylko przemijającą modą, jakich wiele już było w biznesowym świecie. To stabilny, coraz mocniejszy trend!

Zawarte w raporcie Markets and Markets prognozy przewidują, że rynek rozrośnie się z 421, 3 miliona dolarów dziś do 5,5 miliarda dolarów w 2018 roku.  Wskazuje na to na ogromny wzrost w skali rocznej – aż 67%. To świetny wynik i doskonała prognoza na przyszłość.  Dotyczy to tak grywalizacji stricte biznesowej, jak i wszelkich innych jej typów. Nasze życie niebawem stanie się znacznie ciekawsze, ponieważ grywalizacja będzie wkraczać coraz pewniej w coraz to nowe dziedziny naszego życia.

Także firmy coraz chętniej będą inwestować w tę skuteczną metodę zwiększania motywacji i wpływania na zachowania zarówno pracowników, kontrahentów jak i klientów. Możemy tez spodziewać się dużego „wysypu” grywalizowanych programów promujących zdrowy tryb życia i zmianę przyzwyczajeń na takie, które będą ogólnie bardziej „fit”.

rynek grywalizacji będzie rósł
Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl