treehouse - grywalizacjaPo tym, jak start-up technologiczno-edukacyjny Treehouse zarobił 3,6 miliona dolarów w tym roku, a liczba jego użytkowników przekroczyła 35 tysięcy, ogłosił, że wdraża system grywalizacyjny, by pomóc swoim klientom śledzić ich postępy.

Strona Treehouse oferuje użytkownikom wszystko począwszy od przewodników po tworzeniu aplikacji na systemy Android i iOS, przez kursy budowania stron internetowych czy otwierania własnej firmy. Od zerowego doświadczenia po przygotowanych do pracy klientów, Treehouse, mający w swojej ofercie bibliotekę video kursów i ćwiczeń treningowych, które pozwolą na zdobycie wymarzonej pracy lub stworzenie własnego startupu, doprowadził do wzrostu swojej bazy klientów o 47% w tym roku, z czego 98% interesantów to członkowie opłacający składki.

Korzystając z systemu grywalizacyjnej punktacji, Treehouse tłumaczy, że został on opracowany po to, by ?pomóc studentom porównać ich progres i zobaczyć w jakim obszarze są najbardziej zaawansowani.? Treehouse twierdzi, że funkcja przyznawania punktów ma także większy cel do spełnienia. Ma ?pomóc potencjalnym pracodawcom zobaczyć w łatwy i szybki sposób jak wyedukowani są użytkownicy serwisu, którzy starają się o pracę.?

Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl