sales _mixer - grywalizacjaGrywalizacja24.pl , parton wydarzenia, zaprasza na Oracle Sales Mixer: Megatrendy w marketingu i sprzedaży. Nowe wyzwania, nowe narzędzia.

Serdecznie zapraszamy szefów marketingu, sprzedaży i obsługi klienta w branżach B2B ? m.in. przemysłowej, produkcyjnej, handlowej, dystrybucyjnej, logistycznej i magazynowej do udziału w drugiej edycji Oracle Sales Mixer.

Już w środę, 28. maja 2014 r., w godz. 12.00 ? 15.00 w Pałacu Sobańskich w Warszawie. odbędzie się otwarte, nieformalne spotkanie organizowane przez firmy Oracle Polska i Outbox.

Tematem przewodnim drugiego już spotkania z cyklu Oracle Sales Mixer będą megatrendy w marketingu i sprzedaży. W programie spotkania oprócz prezentacji na temat nowych wyzwań i narzędzi w sprzedaży i marketingu przewidziana jest dyskusja z uczestnikami i wymiana doświadczeń, a także sesja trzyminutowych prezentacji firm Gości spotkania (dla chętnych).
Rejestracja udziału w spotkaniu (bezpłatna, kwalifikowana) odbywa się przez stronę: http://salesmixer.pl/ Liczba miejsc ograniczona.

Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl