Grywalizacja24.pl jest pierwszym polskim portalem o grywalizacji i grywalizacji biznesowej. Stanowi on kopalnię wiedzy i najświeższych informacji z branży – najciekawsze case studies, artykuły, raporty, wiadomości i warte uwagi wydarzenia z obszaru grywalizacji. Poruszane zagadnienia wzbogacane są przez wypowiedzi ekspertów ze świata nauki i biznesu. Właścicielem i wydawcą portalu jest firma Enterprise Gamification Sp. z o. o. – lider w obszarze grywalizacji biznesowej w Polsce, oferujący skuteczne rozwiązania motywujące, aktywizujące, rozwojowe i lojalnościowe dla firm.

Nasza misja

Naszą misją jest pomoc firmom w skutecznym rozwiązywaniu ich problemów i zwiększaniu efektywności procesów biznesowych, dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań opartych na grywalizacji biznesowej. Jako lider grywalizacji na rynku polskim, prowadzimy szeroką akcję edukacyjną w zakresie grywalizacji, a także dzielimy się naszym doświadczeniem wdrażając skuteczne rozwiązania motywujące, aktywizujące, rozwojowe i lojalnościowe dla firm.

Naszą misję realizujemy w oparciu o takie wartości jak uczciwość, aktywność i pasja.

  • Uczciwość

Uczciwość, szacunek, solidność to elementy, bez których nie wyobrażamy sobie codziennej pracy. Wierzymy, że te wartości gruntują zaufanie, jakim darzą nas i będą darzyć w przyszłości nasi Klienci, Kontrahenci i Współpracownicy.

  • Aktywność

Ukierunkowane, przemyślane i zaplanowane działania sprawiają, że z każdą chwilą stawiamy krok do przodu. Nasza aktywność to także rozwój kompetencji, pogłębianie wiedzy i otwartość na wszelkie nowe wyzwania i doświadczenia. Wszystkie bodźce są dla nas siłą napędową do tworzenia nowych rozwiązań.

  • Pasja

Działanie z pasją i zaangażowaniem sprawia, że nasz zespół generuje unikatowe rozwiązania, a nasza codzienna praca jest dla nas prawdziwą frajdą i wyzwaniem zarazem. Chcemy zarażać pasją wszystkich dookoła i motywować w ten sposób do wzajemnej współpracy i zabawy.