Mellody - grywalizacjaDziękujemy Wam za wspólne kibicowanie naszemu jachtowi Mellody 30 ?Grywalizacja24.pl? podczas regat w Rynie.

Pogoda była iście żeglarska ? świeciło piękne słońce i wiała sympatyczna ?trójka?, co sprzyjało prawdziwej sportowej rywalizacji. Dzięki temu odbyły się wszystkie trzy zaplanowane wyścigi. W regatach dominowały bezkabinowe jachty typu ?Omega?, jednak nasza załoga w składzie Marek Żarnowski, Maciej Żarnowski i Sebastian Lewiński stanęła na wysokości zadania zajmując po zaciętej i wyrównanej walce z załogą zwycięzcy regat w Rucianem-Nidzie – Omegi ?Gmina Barczewo? trzecie miejsce. Było to jednocześnie najlepsze miejsce wśród jachtów kabinowych ? pierwsze miejsce zajęła załoga Omegi Błękitny Piotruś w składzie Piotr Małecki, Krzysztof Małecki , Jacek Kozak, z drugie miejsce przypadło załodze Omegi Turbo Dziadki z załogą Jan Jakowicki, Mariusz Baliszewski i Dariusz Chodorowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!  Nasz jacht, zbudowany przez stocznię Atana www.atanayachts.pl – zobaczycie na pewno na regatach „Mamert Cup” 28 września 2013 r.

Zapraszamy serdecznie!

 

Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl