maptosnow - grywalizacja

Niezależnie od wieku każdy z nas lubi zabawę na śniegu. Co prawda lepienie bałwanów, jazda na sankach, czy śnieżne bitwy to domena najmłodszych, jednak narty lub snowboard jednoczą wszystkich bez względu na wiek. Dla fanów białego szaleństwa powstała bardzo ciekawa aplikacja pracująca na smartfonach i tabletach z iOS lub Androidem na pokładzie ? MAPtoSNOW.

Aplikacja pozwala na grywalizacyjną rywalizację na stoku. W celu wzięcia udziału w grze wystarczy uruchomić ją przed zjazdem na ośnieżonym stoku. Wykorzystując geolokację oraz czujnik ruchu aplikacja zbiera informacje takie jak przejechany dystans, szybkość zjazdu, różnica wysokości pomiędzy najwyższym i najniższym punktem pokonanej trasy etc. Śnieżne wyczyny są punktowane przez autorów aplikacji za pomocą pinezek (odznak). Im więcej odznaczeń tym wyższa pozycja gracza wśród innych graczy i znajomych. Odznaki przyznawane za wczesne stawienie się na stoku, jazdę w ciemności, czy przejechanie kilkunastu kilometrów pozwalają na uzyskanie zniżek i kuponów rabatowych na wybranych stokach.

W chwili obecnej MAPtoSNOW obsługuje wybrane trasy w Austrii (122 mapy), Szwajcarii (32 mapy), Francji (37 map), Włoszech (4 mapy) i Bułgarii (3 mapy).


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl