Rekruter ? wg definicji ? osoba przeprowadzająca rekrutację. Teoretycznie proste, krótkie i zwięzłe określenie. A jak ma się do tego praktyka? Zupełnie inaczej ? praktyczne aspekty pracy rekrutera nie są już tak proste. Właściwe ogłoszenie, sposób rekrutacji, weryfikacja setek CV, albo zbyt mało CV, selekcja kandydatów, rekomendacje, sprostanie oczekiwaniom zlecających proces, sprostanie oczekiwaniom kandydatów. Jeśli przez te i przez wiele innych kwestii przebrniesz pomyślnie, zostaje onboarding. Koniec. Czyżby? Nie! Przecież musisz być odrobinę marketingowcem i zadbać o employer branding, musisz też być odrobinę prawnikiem i znać prawne aspekty, których jest wiele, a w dodatku wciąż się zmieniają, musisz też być doskonałym psychologiem, musisz? No właśnie.

Baner

Czy czytając ten wstęp masz wrażenie, że jednak o Twoich zadaniach, zmaganiach, wyzwaniach można napisać wiele stron? Jeśli tak, dołącz do nas. Recruitment Days 2017 to spotkanie stworzone z myślą o tych, którzy pasjonują się swoją pracą, którzy mimo wszystkich zmagań cieszą się każdym sukcesem, którzy chcą mówić o wyzwaniach w pozytywny sposób i którzy chcą zostać zainfekowani pozytywną energią zaproszonych gości, którzy podzielą się swoimi wyzwaniami i sukcesami!

Czekamy na Ciebie już 28-29 marca 2017 w Warszawie. Otwórz się na nowe, inne spojrzenie. Wspólnie budujmy społeczność zaangażowanych ekspertów! A jeśli wciąż nie masz pewności, czy to spotkanie jest dla Ciebie, zadzwoń, pozwól nam się przekonać!

Wśród prelegentów m. in.:

Rafał Bechciński, dyrektor ds. rekrutacji i rozwoju zasobów ludzkich, Suez Polska

Anna Celińska, HR Business Partner, Credit Agricole Bank Polska

Katarzyna Głowacka-Stewart, dyrektor, Departament Rekrutacji i Rozwoju, Bank Zachdoni WBK

Monika Kołodziejczak, Recruitment & HR Develompent Manager w Saint-Gobain w Polsce

Piotr Lemieszek, Head of Growth, Filttr

 

ORGANIZATOR: Puls Biznesu

KONTAKT:

e-mail: szkolenia@pb.pl; tel.: 22 333 97 77; www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1038,recruitment-days-2017

Zobacz inne patronaty

Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl