kahnoodle - grywalizacjaW naukach społecznych relacje międzyludzkie wielokrotnie przedstawiano już w kategoriach gier. Także te najbliższe relacje, jakimi są związki niektórzy socjologowie próbują rozpatrywać przez taki właśnie pryzmat. Idąc za ciosem powstała nowa, darmowa aplikacja Kahnoodle, wykorzystująca mechanizmy grywalizacyjne do tego, by uatrakcyjnić związki i wyposażyć je w nowy, pomysłowy element zabawy. Kahnoodle ma pomóc w przeobrażeniu dynamiki związku w wymianę grywalizacyjnych interakcji.

Kahnoodle transformuje codzienne gesty i zachowania par względem siebie w grywalizacyjne ?oznaki miłości?. Dzięki temu na przykład pary, które stronią na codzień lub po prostu nie mają czasu na głębokie rozmowy o swoich uczuciach, będą w stanie w szybki sposób wyrazić je poprzez punktowanie konkretnych zachowań drugiej połowy. Czuły dotyk, słowny komplement czy wspólny czas na oglądaniu zachodu słońca podlegać może od tej pory grywalizacyjnej ocenie drugiej połówki. Może to wzmocnić dążenie do dostarczania w realnym życiu konkretnych powodów nie tylko na wzmocnienie

kahnoodle - grywalizacja

Kto wie, być może zastosowanie aplikacji jest szersze, niż myślimy i mogłoby być pomocne także w naprawianiu konfliktów pomiędzy skłóconymi, a pragnącymi pojednania parami czy mogłoby służyć jako narzędzie współpracujące przy terapii par? Na pewno jednak Kahnoodle stanowi kolejny dowód na to, że grywalizowaniu podlegać może każda dziedzina życia, włącznie z tymi, które pozornie na pierwszy rzut oka wydają się być niekompatybilne z ideą grywalizacji.związku, ale też statystyk podawanych przez zewnętrznego obserwatora relacji ? aplikację Kahnoodle.

 

Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl