employee - grywalizacjaDobrze prowadzony biznes to ten, który nie tylko jest dobrze promowany, zna swoich klientów i ich potrzeby, ale także to ten, który trzyma rękę na pulsie. Śledzenie trendów wydaje się być domeną świata mody, jednak każdy biznes świadomie prowadzony cechuje się znajomością nowych trendów i umiejętnością dostosowania się do nich. Jeśli nie potrafisz się dostosować, musisz liczyć się z tym, że inni cię wyprzedzą i zdominują.

?Przedsiębiorcy muszą stale monitorować obecne i przyszłe warunki ekonomiczne i rynkowe,? powiedział Lais Pontes, założyciel firmy marketingowej i PRowej The Pontes Group. ?Najważniejsze jest to, żeby pozsotać elastycznym i rozpoznać kiedy jest odpowiednia pora na wprowadzenie zmian w obrębie swojego biznesu, które będą odpowiedzią na nowe kierunki rozwoju rynku. Poprzez pozostanie aktywnym a nie reaktywnym, możemy w lepszy sposób łagodzić ryzyko.?

?Regularna kontrola i badanie wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych środowisk poprzez dogłębną analizę SWOT są zawsze wskazane,? powiedział Marc Price, dyrektor ds. operacji w ExpertBusinessAdvice.com. ?Jest to efektywna metoda pozwalająca na ciągłe mierzenie się ze zmianami, z którymi nasz biznes może mieć styczność.?

Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl