?Lepiej żyć po swojemu. Zawsze jest czas na zmianę? Małgorzaty Liszyk-Kozłowskiej i Krystyny Romanowskiej to poradnik psychologiczny dla tych, którzy czują, że nie realizują się w pełni lub szukają czegoś, co nada ich dotychczasowemu życiu smak. Książka ukaże się 19 marca nakładem Wydawnictwa Burda Książki (dawniej G+J Książki).

LEPIEJ_zyc_po_swojemu_3D_360x600W książce znana psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska omawia z dziennikarką Krystyną Romanowską najważniejsze aspekty dojrzałego życia. Autorka podaje przepis, jak poznać drogę do szczęścia i nie dać się z niej wyrzucić. Wskazówki są proste i skuteczne: należy przekonać się, co się lubi, czego nie. Przyjrzeć sobie i swoim potrzebom. Zastanowić się, co utrudnia osiągnięcie pełnej satysfakcji. A potem już zacząć żyć po swojemu!

Każdy, kto chce zmienić swoje życie na lepsze, staje przed wieloma przeszkodami i pytaniami. Jak nawiązać autentyczny kontakt z samym sobą i dążyć do rozwoju osobistego, a także dlaczego warto to robić? Czy można być zadowolonym z siebie, nawet jeśli nie jest się idealnym? Jak radzić sobie z otoczeniem, które nie chce pozwolić na zmianę? W jaki sposób pogodzić życie rodzinne i zawodowe z realizacją własnych potrzeb, które wcale nie są mniej ważne? Jak pokonać swój strach przed dokonywaniem zmian? W książce można znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytania i tak pokierować swoim życiem, by zmieniło się ono zgodnie z oczekiwaniami.

O autorkach:

Małgorzata Liszyk-Kozłowska ? autorka poradników ?Życie we dwoje? i ?Skąd się biorą dorośli?, psychoterapeutka. Od dwudziestu lat prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dorosłych, zajęcia rozwojowe dla kobiet oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Stworzyła ogólnopolski projekt ?Świat przyjazny dziecku? w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Współpracuje z mediami (m.in. Polskie Radio, TVP, a także z portalami zwierciadlo.pl i onet.pl) oraz z miesięcznikami ?Sens? i ?Claudia?. Wywiady z psychoterapeutką publikowano w ?Wysokich Obcasach?.

Krystyna Romanowska ? dziennikarka, współautorka cyklu książek prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Swoje teksty publikuje w najważniejszych czasopismach podejmujących problematykę psychologii społecznej, m.in. w ?Coachingu?.

Zobacz więcej na: http://www.burdaksiazki.pl/


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl