Koziorożec (22.XII-20.I)

W tym roku poczujesz się doceniony przez otaczające Cię środowisko zarówno zawodowe, jak i prywatne. To doskonały czas na dalszy rozwój i podejmowanie decyzji biznesowych.

Bądź pewny siebie i podejmuj śmiałe, ale dobrze przemyślane decyzje.

Kontroluj swoje stany emocjonalne, aby to rozsądek i dobry plan wyznaczał Ci działanie, a nie burzliwe emocje. Staraj się panować nad stresem i czerpać z życia to, co przynosi Ci prawdziwą radość i satysfakcję.

Staraj się popracować nad swoją labilnością emocjonalną. Wykonuj ćwiczenia relaksacyjne, nawet jeśli uważasz, że to bzdury. W tym roku szczególnie potrzebujesz wyciszenia.

Trzymaj w ryzach swoje serce, które będzie bardzo podatne na wzloty uczuciowe – uważaj na romanse, miej się na baczności!

 

Wodnik (21.I-20.II)

Ten rok to dla Ciebie czas sukcesów zawodowych. Jesteś całkowicie gotów do ich osiągnięcia, wystarczy tylko wyznaczyć sobie odpowiednie cele. Pamiętaj, aby były one ambitne, ale też realne do wykonania. Jeśli przygotujesz sobie plan i będziesz go uparcie realizować sukces masz gwarantowany.

W życiu prywatnym możesz liczyć na lojalność bliskich Ci osób i stabilność emocjonalną. Jeśli wciąż szukasz miłości, to jest do odpowiedni czas na znalezienie życiowej „drugiej połówki”. Powodzenia!

 

Ryby (21.II-20.III)

W tym roku Ryby powinny zachować umiar w wydatkach finansowych, szczególnie w pierwszej połowie roku, która może być trudna, ale nie beznadziejna. Od września sytuacja powinna się zmienić na lepsze. Nie trać więc czasu na zamartwianie się przyszłością, tylko działaj. Więcej rób, niż myśl – oto dewiza na ten rok dla Rybek.

W sferze uczuciowej także szykują się małe kryzysy. To, jak się one zakończą zależy głównie od Ciebie. Nie rywalizuj z partnerem, spójrz na niego z nowej perspektywy, postaraj się zrozumieć jego intencje i potraktować jak sprzymierzeńca, a nie wroga.

Samotnym Rybkom polecamy poszukiwanie „bratniej duszy”.

 

Baran (21.III-20.IV)

Ten rok niesie Ci stabilność finansową. Poczujesz się więc komfortowo i bezpiecznie. Jeśli nie zaczniesz szastać pieniędzmi, wygospodarujesz odpowiednie zapasy na przyszłe lata, które mogą być nieco gorsze pod tym względem. Jeśli jednak przepuścisz kasę, pod koniec roku poczujesz duży dyskomfort i stres.

W tym roku powinieneś zainwestować w swój rozwój. Zapisz się na kurs, szkolenie, studia podyplomowe lub inne zajęcia, które sprawią, że poszerzysz swoją wiedzę i udoskonalisz umiejętności.

W sferze uczuciowej czekają Cię niespodzianki. Pielęgnuj uczucia i szanuj najbliższych, a zobaczysz jak bardzo możesz być szczęśliwy!

 

Byk (21.IV-21.V)

W tym roku czeka Cię sporo pracy, ale zainwestowany wysiłek zaowocuje w finansach i karierze.

To rok sprzyjający Ci w dokonywaniu zdecydowanych zmian życiowych. Możliwe, że już niedługo zdecydujesz się zająć zupełnie nową dziedziną zawodową, która przyniesie Ci wiele satysfakcji.

To również czas intensywnego rozwoju i nauki. Weź się w garść i do roboty!

W sferze uczuciowej oczekuj samych korzystnych zmian. Twój stały związek przyniesie Ci wiele szczęścia i miłości. Samotne Byki mają ogromną szansę na odnalezienie życiowego partnera.

To dla Ciebie bardzo dobry rok, ale musisz uwierzyć w siebie i podjąć wysiłek, aby tej szansy nie zmarnować.

 

Bliźnięta (22.V-21.VI)

Ten rok to dla Ciebie duża szansa na ustabilizowanie sytuacji finansowej i uczuciowej. Daj sobie chwilę na wyznaczenie priorytetów i zaplanowanie działania. Od dobrego planu zaczniesz realizację pozytywnej zmiany w swoim życiu. Nie łap „kilku srok za ogon”, bo ryzykujesz pozostaniem z niczym.

Dobrze zaplanuj także wydatki i skończy z roztrwanianiem pieniędzy na rzeczy bezsensowne. Dewizą na ten rok jest dla Ciebie ostrożność, czyli przemyślany plan i umiar.

Postaw też na pracę nad swoimi uczuciami. Myśl o sobie pozytywnie, konstruktywnie. Nabierz dystansu do wszystkich niepowodzeń. Nie trać energii na reagowanie stresem, który nie prowadzi do niczego dobrego, a tylko Cię dołuje. Spójrz na innych ludzi przychylnie i otwórz się na nich. Masz w swoim otoczeniu wielu życzliwych znajomych, wystarczy tylko „wyciągnąć rękę”.

 

Rak (22.VI-22.VII)

W tym roku los będzie Ci sprzyjał, jeśli tylko od razu zabierzesz się solidnie do roboty. Powinieneś skupić się przede wszystkim na działaniu. Podejmuj odważne decyzje i prowadź swoje projekty do końca, będąc przy tym wytrwały i operatywny.

To także rok sprzyjający Ci w nauce. Wykorzystaj to i kształć się, rozwijaj swoje kompetencje i poszerzaj wiedzę. Być może zainspirujesz się jakimś nowym obszarem działalności, co będzie zwrotem w Twojej zawodowej karierze.

Jesienią uważaj na sprawy finansowe. W tym czasie mogą pojawić się także jakieś kłopoty prawne. Po prostu zachowaj w tym okresie szczególną ostrożność.

W sferze uczuć ten rok sprzyja stabilizacji i spełnieniu planów – być może doczekasz się długo oczekiwanego i upragnionego potomka? To dla Raków doskonały czas na poszukiwanie miłości i wzmacnianie stałych więzi uczuciowych.

 

Lew (23.VII-22.VIII)

Ten rok podrzuci Ci wiele pomysłów na zmiany w karierze zawodowej. Nie podejmuj pochopnie decyzji. Zastanów się trzy razy zanim zdecydujesz się na rozpoczęcie nowej działalności. Od pomysłu do realizacji jest jeszcze trudna droga. Sam wiesz najlepiej, czy jesteś na nią gotowy.

Działaj rozważnie, planuj i monitoruj swój plan, który w tym roku wielokrotnie będziesz musiał modyfikować. Bądź wytrwały.

Jeśli nie zmienisz pracy, to może dostaniesz podwyżkę? Nie bój się o nią poprosić. Przecież pracujesz pełnią swoich sił, co powinno zostać dostrzeżone i docenione.

W tym roku zadbaj też o relacje rodzinne. Wzmocnij więzi ze swoją „drugą połówką” nie zapominając także o innych członkach rodziny.

Nie odrzucaj zaproszeń i sam zapraszaj. Otwórz się na większe grono ludzi, a poczujesz się bardziej szczęśliwy. Poza tym postaraj się być troszkę mniej krytyczny. Zacznij dostrzegać w ludziach piękno i dobro.

 

Panna (23.VIII-22.IX)

To rok sprzyjający dobrym posunięciom w interesach. Otrzymasz kilka szans na sukces. Wykorzystaj je! To dla Ciebie czas wyzwolenia kreatywności, pomysłowości, która zostanie szybko doceniona i nagrodzona różnego typu bonusami.

Twoja aktywność, pracowitość i dobra organizacja pomogą Ci w realizacji nowych planów, przezwyciężeniu obiekcji i osiągnięciu zwycięstwa.

Pierwsze półrocze to czas szczególnego wysiłku. Gromadź zasoby finansowe, nie wydawaj pieniędzy. W drugiej połowie roku będziesz już zbierać owoce swojej pracy.

Ten rok jest dla Ciebie także przyjazny uczuciowo. Twój stały związek dostarczy Ci pięknych, przepełnionych miłością chwil. Jeśli jesteś samotną Panną na pewno się zakochasz.

 

Waga (23.IX-23.X)

W tym roku Twoje finanse się odbudują. To czas, aby zacząć działać w sposób ukierunkowany na realizację zawodowych pomysłów, marzeń i celów. Nie zrażaj się drobnymi niepowodzeniami, bądź konsekwentny w dążeniu do rozwoju swojej kariery i swojego osobistego sukcesu.

To dla Ciebie czas dużego wysiłku i intensywnej pracy, ale poniesione nakłady przyniosą wymierne efekty. Zabierz się więc do działania, nie zwlekaj, nie odkładaj niczego na później. Każdy moment jest dobry, aby zacząć. Wykorzystuj intensywnie swój czas. Nie rozpraszaj się na zbędnych sprawach. Idź obraną drogą, prosto do celu.

W sferze uczuciowej powinno być lepiej niż w ubiegłym roku. Nie możesz jednak zaniedbywać tego obszaru Twojego życia. Otwórz się na budowanie relacji, nie zostawaj w osamotnieniu. Wagi, które są w stałych związkach czeka stabilny, miły i spokojny rok.

 

Skorpion (24.X-22.XI)

W tym roku masz szansę osiągnąć spore dochody finansowe. To czas sprzyjający Twoim sukcesom w sferze zawodowej. Będziesz mieć okazję pokazania się w pracy z dobrej strony, wzmocnienia swojego autorytetu i zbudowania opinii silnego i niezależnego człowieka biznesu.

Odpowiednio zainwestowane lub po prostu nieroztrwonione na głupoty pieniądze powinny zapewnić Ci stabilność finansową na długo. Poprawisz także swój status społeczny, przez co poczujesz się jeszcze silniejszy i bardziej zmotywowany do dalszych działań.

Pamiętaj, aby zachować przy tym trochę pokory i nie zapominać o starych i dobrych przyjaciołach.

W sferze uczuciowej w tym roku wszystko zależy od Ciebie. Jesteś odpowiedzialny za budowanie nowych relacji, czy też wzmacnianie trwałych więzi. Będzie to rok dużych emocji i wielu wyzwań. Bądź ostrożny przy ewentualnym podejmowaniu radykalnych decyzji.

 

Strzelec (23.XI-21.XII)

W tym roku masz duże szanse na dodatkowe dochody, ale nie jest to dla Ciebie pewny i stabilny finansowo czas. Powinieneś więc postępować ostrożnie, żyć oszczędnie i być przygotowanym na różne okoliczności.

Nie zrażaj się niepowodzeniami. Nie zniechęcaj się do działania. Bądź aktywny i walcz o swoje, a na pewno odbijesz się w górę.

W tym roku jesień jest dla Ciebie najlepszym czasem na podpisywanie wszelkich umów, czy podejmowanie zobowiązań. Jeśli więc planujesz wziąć kredyt, to może warto poczekać z tą decyzją właśnie do jesieni?

W sferze uczuciowej będzie się dla Ciebie liczyć przede wszystkim szczerość i zaufanie. Docenisz tych, których ostatnio troszkę pod tym względem zaniedbałeś. Druga połowa roku zdecydowanie lepsza! To czas na miłosne uniesienia nie tylko dla wolnych Strzelców. Jeśli jesteś w stałym związku, końcówka roku okaże się dla Waszej miłości wyjątkowo piękna.

 

Kochani,

Niezależnie od tego, co w gwiazdach jest nam pisane, polecamy wziąć los w swoje ręce i działać, działać, działać….

Nie zrażajcie się niepowodzeniami, czy chwilowymi „nurkowaniami” w dół. Uwierzcie, że nadejdzie moment, kiedy odbijecie się od dna i poszybujecie wyżej, niż kiedykolwiek! 

Tego z całego serca Wam życzymy!!!

Redakcja Grywalizacja24.pl

 

Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl