Dzisiejsze dzieci mają prawie wszystko. Nie lada problemem jest wymyślenie prezentu, który je ucieszy.

Podsuwamy Wam pomysł na prezent – przygodę, która może być źródłem prawdziwej radości naszych milusińskich, na czym nam chyba najbardziej zależy :-)

Podaruj swojemu dziecku przygodę! Możesz skorzystać z gotowego gadżetu, lub sam wymyślić swoją grywalizację:-)

GPS Adventure Box – Podaruj dziecku przygodę!!!

Dzieciaki, żyjące codzienną rutyną często nawet nie są w stanie dostrzegać otaczającego je świata i cieszyć się z najprostszych rzeczy. Oczekują drogich i wymyślnych prezentów, a my prześcigamy się w ich kupowaniu, aby je zadowolić. Niestety, pomimo coraz większych wysiłków i finansowych i twórczych, często spotykamy się z brakiem uznania, co wprowadza nas w zastanowienie, a niekiedy frustrację.

A może by tak tym razem podarować dziecku coś zupełnie innego – przygodę, która pozwoli oderwać się od codziennej rutyny i spojrzeć na świat z nowej perspektywy?

Zrzut ekranu 2017-05-30 o 12.44.00

GPS Adventure Box to doskonała, kreatywna zabawa, która pomoże Twojemu dziecku zmienić sposób życia.

Jak to działa?

Dajesz dziecku tajemnicze pudełko, w którym ukryłeś niespodziankę (Twój prawdziwy prezent) oraz zaplanowałeś przygodę. Pudełko daje wskazówki do podążania w odpowiednim kierunku, odwiedzania różnych wyznaczonych przez Ciebie miejsc. Jeśli dziecko nie wypełni wskazówki i nie znajdzie się w odpowiednim miejscu, nie otrzyma kolejnej i nie zbliży się do rozwiązania zagadki – otwarcia pudełka z prezentem. Pudełko wyposażone jest w mikrokontroler Arduino, jednostkę GPS, kartę pamięci SD oraz ekran LCD, na którym są wyświetlane wskazówki tekstowe.

Twoje dziecko będzie musiało udać się do wielu, różnych, wybranych przez Ciebie lokalizacji – to Ty sam planujesz aktywność Twojego dziecka – tworzysz jego przygodę. Używasz w tym celu narzędzia Route Planner w witrynie GPSAdventureBox.com i tworzysz listę odbiorców, która jest załadowana na kartę pamięci SD, umieszczasz kartę SD w gnieździe (wewnątrz pudełka), kilka świeżych baterii oraz prawdziwy prezent. Twoje wskazówki mogą być bardzo proste, ale także trudniejsze i złożone.

Zrzut ekranu 2017-05-30 o 12.26.49

Dla kanapowego lenia – Power Pillow

Jeśli jednak wiesz, że nie namówisz swojego „Kanapowca” do aktywności ruchowej, może Power Pillow sprawi mu przyjemność?

Dzieciaki często korzystają z telefonów i tabletów leżąc na kanapie, dywanie, czy siedząc w fotelu. Podłączanie sprzętu do gniazdka, które znajduje się nie do końca „po drodze” bywa przyczyną uszkadzania kabla i zmniejsza komfort użytkowania sprzętu. Odpowiedzią na tego typu trudności jest poduszka- ładowarka Power Pillow. Ma ona wbudowaną baterię, dzięki czemu Twoja pociecha nie będzie musiała plątać się w kable i przedłużacze, podłączając się bezpośrednio do poduszki.

poduszka z ładowarka?

 

Jeśli nasze propozycje nie do końca Was przekonują, to może chociaż zainspirują. Pamiętajcie, najważniejsze, aby wraz z prezentem podarować dzieciom POZYTYWNE EMOCJE!!!

Wszystkiego najlepszego dla Waszych Dzieciaków!!!!


Enterprise Gamification Sp. z o.o.

www.grywalizacja24.pl