gsummit - grywalizacja

Grywalizacja24.pl, patron mediowy wydarzenia, ma przyjemność zaprosić na GSummit 2014, który odbędzie się w dniach 10-13 czerwca br. w San Francisco.

Podczas tegorocznego GSummit zsekwencjonujemy DNA zaangażowania!

Przedsiębiorstwom nigdy jeszcze nie było tak ciężko utrzymać wysokie poziomy, jak dzisiaj – zarówno, jeśli chodzi o klientów, jak i pracowników.

W tym roku czterodniowy szczyt grywalizacyjny w San Francisco będzie wypełniony warsztatami i wystąpieniami, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi metodami angażowania oraz korzyściami płynącymi z zastosowania technik grywalizacyjnych i środowisku biznesowym i technologicznym. Uczestnicy rozjadą się do domów bogatsi o wiedzę w jaki sposób skutecznie zwiększyć zaangażowanie i pracowników i klientów.

Pośród spikerów tegorocznego znajdziemy m.in.: dr. Neila deGrasse Tysona (prowadzącego program „Cosmos: A Spacetime Odyssey”), Briana Burke (Gartner), Yu-kai Cho (Enterprise Gamification Consultancy), Monicę Cornetti (EntrepreNow!), Mario Hergera (ECG), Amy Jo Kim (Shufflebrain), Molly Kittle (Bunchball), Andreę Kuszewski (Scientific Vortex Group), Jane McGonigal (SuperBetter) i oczywiście Gabe’a Zichermanna (Gamification.co/Dopamine).

Program wydarzenia przewiduje m.in.:

  • warsztaty, których użytkownicy będą mogli zdobyć Certification in Gamification Design;
  • warsztat z zaawansowanej grywalizacji, prowadzony przez Gabe’a Zichermanna
  • warsztat z grywalizacji biznesowej, prowadzony przez Mario Hergera
  • zajęcia z projektowania behawioralnego, prowadzone przez  B.J. Fogga, profesora Stanford University.

Więcej informacji: http://sf14.gsummit.com/
Rejestracja: http://sf14.gsummit.com/register/

SPECJALNA ZNIŻKA DLA NASZYCH ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW – NAPISZ DO NAS (grywalizacja@grywalizacja24.pl)  Z ADRESU, NA KTÓRY REJESTROWAŁEŚ KONTO, ABY OTRZYMAĆ ZNIŻKOWY KOD!

Szczegółowa agenda: http://sf14.gsummit.com/agenda/
Prelegenci: http://sf14.gsummit.com/speakers/


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl