Gamification World Congress - grywalizacja

Trzecia już edycja Gamification World Congress odbędzie się, w dniach od 22 do 24 maja, w World Trade Center w Barcelonie. Swój udział w charakterze prelegentów zapowiedziało już ponad 30 ekspertów z całego świata.

Grywalizacja jest zastosowaniem koncepcji i technik znanych z gier w kontekstach innych niż gra sama w sobie, takich jak marketing, HR, edukacja, sprzedaż, badania czy innowacje. Podczas Kongresu prelegenci pokażą, jak stosowanie grywalizacji może przyczynić się do wspierania motywacji, koncentracji, zaangażowania i lojalności klientów. Analitycy, eksperci i naukowcy z całego świata spotkają się, aby porozmawiać o głównych trendach w tej dziedzinie i najważniejszych dokonaniach.,

Podczas trzydniowego GWC przeprowadzone zostaną praktyczne warsztaty, interesujące wykłady oraz warsztaty naukowe i przedstawione zostaną najbardziej inspirujące case studies. Zajęcia te będą prowadzone m.in. przez: Mario Hergera, Kevina Werbacha, Briana Burke, Andrzeja Marczewskiego, Sergio Jiméneza.

W trakcie Kongresu, podczas ceremonii Gamification Award, zostaną również rozdane nagrody, przyznane najwybitniejszym projektom roku i ich twórców.

Więcej informacji: http://www.gamificationworldcongress.com/


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl