Gamification World Congress - grywalizacja

Portal poświęcony grywalizacji biznesowej, grywalizacja24.pl, jest partnerem i patronem mediowym Gamification World Congress w Madrycie.

Dzięki współpracy portal może zaoferować czytelnikom swojego newslettera 20% zniżki w opłacie rejestracyjnej – wystarczy wejść na stronę portalu, grywalizacja24.pl, i zapisać się na newsletter.

W tym roku odbędzie się druga edycja Gamification World Congress. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 20-21 czerwca, w Madrycie. Kongres jest obecnie jednym z najważniejszych wydarzeń poświęconych grywalizacji biznesowej, czyli stosowaniu rozwiązań mechanizmów z gier jako wsparcia procesów biznesowych (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz rozwiązywania problemów. W Kongresie, w charakterze mówców, udział wezmą uznani specjaliści do spraw związanych z grywalizacją biznesową, jak (między innymi): Richard Bartle, Andrzej Marczewski (Capgemini), Scott Schnaars (Badgeville), Johan Odou (Gamification World Championship), Pilar Jericó (Be-Up), Javier Borderías (BBVA), Sergio Jiménez (Game Marketing), Berni Melero (Canal +), Mónica Esteban (Juegaterapia), Isabel Andraca and Chris Brook (British Telecom), Arturo Castelló (Jugo), Victor Moreno (Bimbo), Daniel Vecino (The Hero Plan), Jaume Juan (Apesoft), Nicolás Moya (Bankinter), Dolors Reig (El Caparazón), and Jose Carlos Cortizo (BrainSINS). Podzielą się oni wynikami swoich ostatnich badań, rozważań i wdrożeń oraz przedstawią najciekawsze success stories z zakresu grywalizacji biznesowej. W programie przewidziano również warsztaty oraz prezentacje ze strony liderów grywalizacji biznesowej, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję zapoznania się z ostatnimi praktycznymi nowinkami za świata grywalizacji, w tym narzędziami i praktycznymi rozwiązaniami dla marketingu, human resources, HCI / UX, edukacji, product management i social media. Więcej nt. programu Kongresu na stronie wydarzenia: www.gamificationworldcongress.com.

Grywalizacja24.pl to pierwsze w Polsce centrum informacyjne poświęconego zastosowaniu grywalizacji
w biznesie, stanowiące kopalnię wiedzy i najświeższych informacji z branży – najciekawsze case studies, wiadomości z grywalizacyjnego świata, warte uwagi wydarzenia w Polsce i na świecie czy raporty poświęcone grywalizacji. Więcej informacji na ten temat: grywalizacja24.pl.