Digital Marketing Workshop Days - grywalizacja

InternetSTANDARD oraz Grywalizacja24.pl, patron mediowy Wydarzenia, zapraszają na największe wydarzenie warsztatowe z online marketingu!

Digital Marketing Workshop Days to dwa dni intensywnego zgłębiania praktycznej wiedzy z zakresu marketingu, reklamy, komunikacji, social media, mobile i e-commerce. Każdy uczestnik w ramach wejściówki może stworzyć swój indywidualny program zajęć, wybierając aż cztery warsztaty z oferty kilkudziesięciu propozycji przygotowanych przez doświadczonych prowadzących.

Warsztaty skierowane są do praktyków marketingu, osób związanych z branżą mobile, social media, e-commerce i reklamową.

Propozycje warsztatów obejmują m.in. osiem związanych z komunikacją i reklamą, w tym m.in.: „Marketing kobiecy”, „SEO dla marketera” i „Skuteczna komunikacja w kanale YouTube”.

Specjaliści z zakresu e-commerce będą mogli pogłębić swoją wiedzę podczas dziewięciu warsztatów poruszających zagadnienia nowoczesnych strategii lead generation, sposobów na zwiększenie konwersji, poprawie usability witryn oraz dotyczących narzędzi Google: Analytics i AdWords.

Budujący społeczności będą mieli okazje zwiększyć swoje kompetencje dzięki dziewięciu warsztatom związanym z social media oraz budową wizerunku. Uczestnicy nauczą się facebookowej reklamy i komunikacji z ekspertami z centrali Facebook EMEA z Dublina, a marketingu na LinkdeIn wraz z Dyrektor Sprzedaży Business Ad Network.

Na marketerów i specjalistów zainteresowanych rynkiem mobilnym czeka natomiast siedem warsztatów dotyczących tego dynamicznie rozwijającego się kanału dotarcia. Uczestnicy nauczą się budować strategię mobilną oraz aplikacje mobilne. Dowiedzą się wszystkiego o mobile marketingu wraz z ekspertem SMSapi. Zbudują idealnie responsywne witryny dzięki wiedzy przekazanej przez KKVlab, firmy specjalizującej się w usability witryn i aplikacji.

Prowadzący to eksperci i praktycy marketingu. Wśród nich m.in. Karol Karpiński z Facebooka, Ewa Betkier z Business Ad Network, Katarzyna Pawlikowska z Garden of Words czy Wiktor Łyczko z generujleady.pl.

Zajęcia będą odbywały się w małych grupach, zadbaj, aby wystarczyło dla ciebie miejsc! Ukończenie każdego warsztatu potwierdzone certyfikatem internetSTANDARD!

Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl