Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie stanął właśnie pawilon Portugalczyków, w którym można zobaczyć, jak będzie wyglądała technologia za 40 lat. Jak więc będzie?

grywalizacja przyszłościWystawa ma pokazać planowany postęp technologiczny na najbliższe 40 lat. Ciekawe, na ile przewidywania portugalskich producentów okażą się słuszne- aby się przekonać, że może być różnie, warto zajrzeć do kinematografii i zobaczyć, jak 40 lat temu wyobrażano sobie dzisiejszą technologię (magnetofon szpulowy na statku kosmicznym i inne kwiatki).

Niezależnie od tego, czy przyszłość będzie wyglądała tak, jak to proponują Portugalczycy, czy nie, na wystawę warto się wybrać. Można tam zobaczyć między innymi projekt umożliwiający wykrycie malarii i czerniaka przy pomocy smartfona, zapoznać się z wodnym dronem albo multidotykowym stołem. Można również wziąć udział w grywalizacji ? jedna z firm prezentuje wirtualne akwarium, w którym  stan hodowanych żyjątek zależy od zaangażowania użytkownika. Według wystawców rozwijać się będzie także wirtualna rzeczywistość. Organizatorzy zaplanowali  też ?Future Show? ? wizualizację miast przyszłości.

Wystawa wydaje się doskonałym pomysłem dla wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami, gadżeciarze z pewnością będą zachwyceni. Pawilon będzie stał w stolicy do 23 maja, potem jedzie dalej w świat.


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl