Polski rynek e-commerce jest jednym z najszybciej rozwijających się w Europie. Wprawdzie ma swoje, charakterystyczne dla mentalności Polaków, problemy, ale jego błyskawiczny wzrost może budzić podziw.

Słaba infrastruktura i spora niechęć naszych rodaków do innych, niż standardowe metod płatności nie ułatwiają prowadzenia takiego biznesu. Ale żeby pomóc wszystkim, którzy zamierzają to zmienić, NoNoobs.pl organizują konferencję e-Commerce Trends CEE, którą objęliśmy patronatem medialnym.  Odbędzie się ona w dniach 23- 24 września na Stadionie Narodowym. Wydarzenie to gromadzi fachowców z branży e-commerce  i zajmujących się handlem transgranicznym z całej Europy Środkowej i Wschodniej. Będzie można zasięgnąć ich opinii w sprawie nowoczesnych usług logistycznych, płatnościowych i wszystkiego, co związane jest z szeroko pojętym e- commerce.

grywalizacja24.pl we współpracy z NoNoobs.plNa konferencji mile widziani są wszyscy, którzy zamierzają wejść na rynek e- commerce, jak i ci, którzy już na nim działają. Swoje pomysły, usługi i produkty można będzie również zaprezentować podczas Show&Expo.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę ? pierwsza zarejestrowana osoba, która napisze maila do redakcji, otrzyma od nas bezpłatną wejściówkę na to najważniejsze w tej części Europy wydarzenie w branży!


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl