Kolejny smartwatch testowany przez nas. Już na pierwszy rzut oka ma dużą zaletę ? jest ładny.

Moto 360 wygląda jak męski zegarek. Jest to przede wszystkim zasługą okrągłego wyświetlamoto360cza i dobrej jakości paska, który nie razi po oczach silikonowym pochodzeniem. Dostępny w dwóch kolorach ? w wersji jasnej i czarnej pozwala na dostosowanie urządzenia do własnego gustu.

Moto 360 zapakowany jest w eleganckie okrągłe pudełko. Po wydobyciu urządzenia z opakowania widzimy przede wszystkim duży wyświetlacz ? o przekątnej 1,56 cala. Wprawdzie jego rozdzielczość nie jest zabójcza, ale prezentuje się nieźle, bez pikselozy. Zegarek jest lekki i sprawia wrażenie solidnie zrobionego.

Moto 360 jest jednym z niewielu smartwatchy, w których dobrze działa funkcja ?budzenia? zegarka ruchem nadgarstka, co pozwala sprawdzić godzinę. Android Wear także działa należycie, o co dba procesor OMAP 3. System jest ładny i intuicyjny w obsłudze, dobrze współpracuje z urządzeniami opartymi na Androidzie 4.0 i nowszym.

Oczywiście Moto 360 ma szereg aplikacji monitorujących aktywność fizyczną i sprzyjających zdrowemu stylowi życia. Między innymi mierzy tętno, liczy kroki i monitoruje sen. Aplikacji w Google Play jest już mnóstwo i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Smartwatcha możemy połączyć z GPS?em i WiFi. Samteż wycisza dźwięki telefonu. To mała stacja kontroli, która wygląda jak klasyczny zegarek. Akumulator przy normalnym użytkowaniu działa ok 2-3 dni, ale ładuje się błyskawicznie ? potrzebuje na to około godziny.

Podsumowując ? urządzenie ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Wadę ma jednak sporą – cenę. Z przesyłką do polski kosztuje trochę ponad 1100 złotych. Jednak osoby przekonane o zakupie smartwatcha mogą być naprawdę zainteresowane kupieniem Moto 360.

 

Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl