?Coaching. Trening efektywności? to książka przełomowa o metodologii coachingu na świecie. Została bestsellerem, przetłumaczono ją na ponad dwadzieścia języków.

Trening efektywności - zaangażowanie pracownikówJohn Whitmore prezentuje model GROW, w przystępny sposób wyjaśnia zasady i przebieg procesu coachingu i metody jego wdrażania. Dużo uwagi poświęca relacjom między coachingiem i przywództwem oraz samemu przywództwu. Podkreśla duże znaczenie inteligencji emocjonalnej i duchowej w osiągnięciu sukcesu.

Podręcznik Whitmore?a pomoże ci odnaleźć nowe sposoby myślenia o ludziach, zarządzaniu i efektywności. Pamiętaj:

  • coaching koncentruje się na przyszłych możliwościach.
  • celem coacha jest kształtowanie świadomości, odpowiedzialności oraz wiary w siebie.
  • menedżer może być coachem.
  • zadaniem menedżera jest wykonanie zadania i rozwijanie pracowników.
  • jakość pracy i potrzeba rozwoju wymagają coachingu.
  • liderzy zorientowani na przyszłość muszą reprezentować pewne wartości, być wiarygodni, błyskotliwi i uporządkowani oraz mieć wizje i wyznaczony cel.

John Whitmore to mistrz wyścigów samochodowych oraz twórca coachingu zorientowanego na efektywność. Jest prezesem firmy doradczej Performance Consultants International. Za wieloletnią działalność uhonorowano go tytułem Britain?s Number One Business Coach. Przypisuje mu się największy indywidualny wpływ na rozwój coachingu jako roli zawodowej.

Zobacz więcej na: http://www.burdaksiazki.pl/


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl