adidas smart watch - grywalizacjaThe Adidas miCoach SMART RUN to urządzenie przeznaczone dla biegaczy i odpowiadające ich potrzebom. Umożliwia śledzenie lokalizacji/trasy, prędkości i tętna użytkownika. miCoach oferuje również spersonalizowany program treningowy, który można śledzić na wyświetlaczu zegarka lub odsłuchiwać za pomocą słuchawek z łączem Bluetooth.

Największą zaletą Adidas miCoach SMART RUN jest to, że ? w przeciwieństwie do podobnych produktów ? nie potrzebuje on wsparcia ze story smatfona i może działać jako samodzielne urządzenie. Z punktu widzenia osób uprawiających bieganie jet to bardzo ważne, ponieważ telefon ?obijający? się w kieszeni podczas treningu może rozpraszać i irytować. Oznacza to jednocześnie, niestety, że Adidas miCoach SMART RUN nie oferuje funkcji, które udostępnia konkurencja, np. wyświetlania powiadomień lub wysyłania wiadomości.

Zegarek umożliwia również słuchanie muzyki ? pliki odtwarzane są z karty flash o pojemności 3GB. Do korzystania z tej funkcji niezbędne są słuchawki z łączem Bluetooth.


Enterprise Gamification Sp. z o.o.


www.grywalizacja24.pl